Elizabetes iela 75-11, 3.st., Rīga, LV-1050
I-V 10:00-18:00 | VI 10:00-16:00
OC-USER
OC-C
/

Apmācība tiešsaistē

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), uzklausot autoskolu vēlmi, rada iespēju piedalīties teorijas lekcijās attālināti!

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), uzklausot autoskolu vēlmi turpināt teorētisko apmācību, ir radījusi iespēju, noslēdzot attiecīgu vienošanos ar CSDD, uz ārkārtējās situācijas laiku veikt šo teorētisko apmācību tiešsaistes režīmā.

Kas nepieciešams, lai mācītos attālināti?

  1. Mobilais telefons, planšetdators, vai dators. Ierīcei jānodrošina audio un video funkcija.
  2. Kvalitatīvs interneta savienojums.
  3. Nodarbībās būs nepieciešama pierakstu klade, krāsaini rakstāmpiederumi un CSN grāmatu komplekts vai izdrukāts dokuments.

Kā noritēs apmācības?  

Pirms nodarbību sākuma grupas dalībniekiem tiks nosūtīta visa informācija, lai visi varētu veiksmīgi pievienoties nodarbībai.

Svarīgi ir laicīgi parūpēties par tehnisko nodrošinājumu, lai laikus varētu pievienoties nodarbībai un nekavētu tās sākumu. Pasniedzējs nodarbības sākumā CSDD reģistrā ievada informāciju par tām apmācāmajām personām, kuras piedalās nodarbībā. Ja nokavēsi nodarbības sākumu, tad tajā nevarēsi piedalīties.

Nodarbību laikā pasniedzējs pastāstīs visu sagatavoto programmu gluži tāpat kā klātienes lekcijā.

Katras nodarbības apmeklējums ir obligāts. Pasniedzējs atzīmēs ikviena audzēkņa apmeklējumu vai došanos prom CSDD elektroniskajā žurnālā. Ja nodarbības laikā audzēknis pametīs platformu, tad pasniedzējs atzīmēs, ka audzēknis ir devies prom. Attiecīgais modulis nebūs apgūts un tas būs jāklausās atkārtoti pie citas grupas.

CSDD varēs sekot līdzi ikvienai nodarbībai. CSDD pārstāvim tiks iesniegta piekļuve nodarbībām, tādā veidā jebkurā brīdī ir iespējams pārbaudīt, vai  kursants ir pieslēdzies nodarbībai un velta uzmanību ekrānā notiekošajam. Platforma, kur notiks nodarbības, paredz audio, video un sarakstes funkcijas. Ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus pasniedzējam, ja kaut kas nebūs saprasts vai vēlēsieties uzzināt vairāk, ka arī atbildēt uz pasniedzēja jautājumiem.

Mums kopā tas ir pa spēkam!

19/12/2020- Autoskola Metropole