Elizabetes iela 75-11, 3.st., Rīga, LV-1050
I-V 10:00-18:00 | VI 10:00-16:00
OC-USER
OC-C
/

Tik vienkārši – Metropolē!

ČAU, TOPOŠAIS AUTOVADĪTĀJ!

Auto un tā vadīšana ir nopietns uzdevums, kam nepieciešamas iemaņas, kuras apgūt iespējams mūsu autoskolā Metropole!

Tiekamies autoskolas solā un pie auto stūres jau pavisam drīz!

ČAU, TOPOŠAIS AUTOVADĪTĀJ!

Auto un tā vadīšana ir nopietns uzdevums, kam nepieciešamas iemaņas, kuras apgūt iespējams mūsu autoskolā Metropole. Skatoties vēsturē, Latvijā pirmos noteikumus par braukšanu ar automobili noteica 1903. gadā Rīgā, bet 1920. gados jau tika organizēti pirmie auto vadītāju kursi. Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, vadītāju kvalifikācijas jautājumi tiek uzticēti jaunizveidotajam Ceļu satiksmes drošības departamentam – CSDD. Ejot līdzi laikam, papīra biļetes aizstāj datorizēts eksāmens, un šobrīd jaunie eksāmenu jautājumi jau tiek izstrādāti video situāciju veidā, kas ļauj labāk pārbaudīt vadītāja izpratni par konkrētām situācijām ceļu satiksmē.

Lai iemācītos labi un droši braukt, ir vajadzīga pieredze, bet, lai tādu iegūtu, der ieklausīties jau pieredzējušos auto vadītājos, kuri ar jums var padalīties ar ļoti noderīgiem padomiem. Autoskola Metropole piedāvā plašu teorijas mācību pasniedzēju un auto vadīšanas instruktoru klāstu,kas palīdzēs, iemācīs un uzmundrinās, lai ceļš uz autovadītāja apliecību būtu interesants un aizraujošs. Mūsu autoskolas pieredzējušie un nosvērtie pasniedzēji un instruktori palīdzēs uz ceļa uz autovadītāja apliecību justies droši pat visbailīgākajiem un nepārliecinātākajiem.

Mūsu autoskola atrodas pašā rīgas sirdī, blakus burvīgajam Vērmanes dārzam, Elizabetes ielā 75. Plašajās, gaišajās un mājīgajās autoskolas Metropole mācību telpās piedāvājam apgūt A, A2, B un BE kategoriju autovadītāja apliecību, kā arī nokārtot pirmās palīdzības kursu, lai autovadītājs uz ceļa justos drošs un zinošs jebkurā situācijā. Autoskola Metropole jums piedāvā apgūt teorijas kursu standarta, intensīvajā, rīta, vakara vai brīvdienu grupā, kas palīdzēs nokārtot autvadītāja apliecību pat tiem, kam ikdiena ir ļoti aizņemta.

Ja vēl nevari izlemt vai Tev ir nepieciešama autovadītāja apliecība,tad zini, ka šī ir zīme tieši Tev! Ar atvērtu sirdi un patiesu prieku pret savu darbu, mēs aizraujoši iemācīsim un palīdzēsim, lai Tu apgūtu nepieciešamās autovadītāja prasmes un iegūtu savu vadītāja apliecību. Tiekamies autoskolas solā un pie auto stūres jau pavisam drīz!

Tava Autoskola Metropole

21/10/2020 Autoskola Metropole